Loading...
چهارشنبه 12 دی 1397 مدیر سایتچه عمومی #سایت_ساز  917 0 2 0

سایتچه چیست؟

سایتچه یک سایت ساز آنلاین می باشد که از طریق آن می توانید، هر گونه سایت به جهت رفع هر نوعی نیازی که داشته باشید، با هر سطح توقعی را برآورده کنید. که از توقعات شامل :طراحی سایت با هر ظاهری و با هر امکانی است که شما نیاز داشته باشید.
چهارشنبه 12 دی 1397 مدیر سایتچه عمومی 1031 0 0 0

تیکت، بهترین روش پشتیبانی

تیکت (Ticket) اصطلاح بین المللی پرسیدن سوال کتبی از پشتیبانی است. وب سایت هایی که کالا و یا خدماتی ارائه می دهند که به طور مداوم با مشتریان خود در ارتباط هستند، اکثرا برای پشتیبانی مشتریان از سیستم تیکت که البته بهترین روش پشتیبانی است استفاده می کنند.
چهارشنبه 12 دی 1397 مدیر سایتچه عمومی #کسب_و_کار_آنلاین  #تجارت_الکترونیک  844 0 1 0

کسب و کار اینترنتی چیست؟

نوعی فعالیت تجاری است که بصورت آنلاین و در بستر اینترنت به واسطه داشتن یک وب سایت مناسب و حضور در شبکه های اجتماعی، انجام و منجر به کسب درآمد می شود که این فعالیت تجاری می تواند شامل خرید و فروش آنلاین کالا/خدمات و یا ارائه سرویس های آنلاین باشد.
چهارشنبه 12 دی 1397 مدیر سایتچه عمومی #کسب_و_کار_اینترنتی  #وب_سایت_تجاری  #وب_سایت_نیازمندی،  #وب_سایت_خبری،  #وب_سایت_فروشگاهی  817 0 1 0

چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی مراحلی دارد که با طی آن مراحل به درستی می توانید یک کسب و کار آنلاین موفق داشته باشید؛ که از جمله مهم ترین این مراحل راه اندازی یک وب سایت مناسب می باشد.