Loading...

سایتچه چیست؟

با رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا و نیاز توسعه مشاغل فیزیکی در بستر وب به جهت معرفی و فروش محصولات و خدمات بر آن شدیم در تحقق این مهم از طریق ایجاد وب سایت های مرتبط به مشاغل، به رشد هر چه بیشتر رفع نیاز ها از طریق بستر وب بپردازیم.

سایتچه با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار با ارائه خدماتی همچون راه اندازی انواع وب سایت، فروشگاه های اینترنتی و اپلیکیشن موبایل و تبلت به همراه خدمات هاست به مشتریان خود پا به عرضه وجود نهاد.

مهم ترین مزیت

پورتالی که، سایت های شما عزیزان با آن ساخته می شود، با افتخار، ایرانی و نتیجه دسترنج 12 سال، کار و تلاش برنامه نویسان میهن عزیزمان می باشد. با یک زیر ساخت قوی، پشتیبانی 100 درصدی و کاملاً بدون وابستگی به هیچ پورتال خارجی دیگری می باشد.

چرا سایت سازهای داخلی به خارجی ارجعیت دارد؟

همواره آرزوی هر ایرانی است که استعدادهای ایرانی در کشورمان شناخته و شکوفا شوند که این مهم، محقق نمیشود جز با حمایت و پشتیبانی خود ما ایرانی ها، تا پورتال ایرانی با توسعه آن توسط تیم های مختلف برنامه نویسی مانند سایتچه هر روز شناخته شده تر شده و به زودی پا به عرصه جهانی گذاشته و همانطور که به لحاظ زیرساخت قوی و قدرت برنامه نویسی، 100 درصد فراتر از سایت سازهای خارجی مانند WordPress و ... می باشد، در بازار تجارت جهانی نیز شروع به رقابت با محصولات خارجی کرده و از آنها پیشی گیرد.

چرا مشتریان، سایتچه را برای طراحی سایتشان انتخاب می کنند؟

زیر ساخت قوی پرتال سایتچه به معنی رعایت تمامی استانداردهای دنیای برنامه نویسی، همچنین رعایت اصول موتورهای جستجو می باشد، به این معنی که سایت هایی که با پرتال سایتچه ساخته می شوند همیشه در شرایط عالی قرار دارند.