Loading...

طراحی یک سایت کامل بر اساس نیازمندی ها

نمایش موبایلی مناسب

سایت شما با صفحات گوشی و تبلت نیز هماهنگ است

امروزه حدود 70 درصد کاربران اینترنت از طریق گوشی موبایل به اینترنت وصل می شوند؛ بنابراین سایت شما بایستی در گوشی به درستی نمایش داده شود. با پرتال "سایتچه"، سایت شما در هر نوع گوشی و یا تبلتی دارای حالت نمایشی مناسبی خواهد بود.

زیر ساخت قدرتمند

پرتال بر اساس زبان برنامه نویسی #C و تکنولوژی Asp.NET توسعه داده شده است و پایگاه داده های آن نیز SQL Server می‌باشد.

همچنین در Front-End از فریم ورک های Angular و Bootstrap استفاده می‌شود.

طراحی فوق العاده

تنوع در انواع پلاگین های پرتال به گونه ای است که هر گونه سایتی با هر نوع ظاهری که مد نظر مشتریان گرامی باشد، با پرتال "سایتچه" کاملا قابل پیاده سازی است.

ناگفته نماند، مدیریت پرتال "سایتچه" طوری طراحی شده که هر فردی با داشتن کمترین دانش طراحی صفحات وب می تواند هر کدام از پلاگین های پرتال را به هر شکلی که دلخواهش باشد، تغییر، طراحی و پیاده سازی کند.

آموزش رایگان

در صورتی که مشتریان گرامی علاقمند به مدیریت محتوای پرتال خودشان باشند، فیلم آموزشی مربوط به پلاگین های درخواستی شان در اختیارشان قرار خواهد گرفت و البته تیم "سایتچه" در تحقق این امر در کنار شماست.

در صورت عدم تمایل به مدیریت سایت توسط خودتان، با عقد قرارداد پشتیبانی سالیانه با سایتچه، تیم مدیریت محتوا و پشتیبانی "سایتچه" کلیه تغییرات درخواستی در محتوای سایت را انجام خواهند داد.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی ما از طریق سیستم تیکت می باشد، زیرا سابقه مکالمات ما در سایت باقی مانده و قابل پیگیری خواهند بود.

بهینه برای موتورهای جستجو (SEO)

نوع کد نویسی پرتال "سایتچه" و البته تولید محتوای سایت شما توسط تیم مدیریت محتوا، مطابق با تمام استاندارد های لازم برای کسب رتبه بالا در گوگل می باشد.

بنابراین پس از طراحی سایت شما توسط "سایتچه" دیگر نگران بالا آمدن سایتتان در صفحات اول سرچ گوگل توسط کاربران اینترنت نباشید.

خدمات مناسب

با ثبت اولین درخواست شما در سایت "سایتچه"، لحظه به لحظه برای داشتن یک سایت بروز و کاملاً کارا در کنارتان هستیم.

این پشتیبانی از رفع خواسته های شما از گرافیک زیبا و کاربری پسند، کاربری ساده، سرعت بالای سایت، سرور با کیفیت، پشتیبانی همه روزه شروع شده و تا ابد برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز ادامه خواهد داشت.

سهولت در استفاده

مدیریت پرتال "سایتچه" کاملاً ساده و کاربری پسند می باشند.

به طوری که با دیدن ویدئوی معرفی پرتال متوجه خواهید شد، کاربران با دو کلیک ساده می توانند پلاگین دلخواه خود را به سایت اضافه کنند.